Atrašanās vieta

Āgenskalns

Ēka atrodas Āgenskalnā – vienā no interesantākajām Rīgas vēsturiskajām priekšpilsētām ar kultūrvēsturiski nozīmīgu arhitektūru  un senatnes auru. Āgenskalns ir īpašs ar to, ka atrodas ļoti tuvu centram (vien 15 minūšu gājiena attālumā no Vecpilsētas), bet tai pat laikā ir ļoti  zaļš Rīgas rajons,- ar parkiem, Māras dīķi un labu sabiedriskā transporta infrastruktūru. Āgenskalns ļoti strauji attīstās pēdējos gados, arvien lielāka daļa Latvijas augstskolu paplašina savas studiju telpas tieši šai Daugavas pusē, kā arī attīstās jauni ekskluzīvu biroju un dzīvokļu projekti.

Eduarda Smiļģa iela

Eduarda Smiļģa iela ir klusa, neliela, tikai 1100m gara vienvirziena ieliņa ar nelielu satiksmes plūsmu un skaistu koka un ķieģeļa dzīvojamo māju apbūvi.  Šajā ielā atrodas arī ēka, kurā visu savu dzīvi ir aizvadījis viens no izcilākajiem latviešu teātra režisoriem Eduards Smiļģis, kura mājā tagad izveidots Teātra muzejs, kurš, tāpat kā iela, ir nosaukts šī nozīmīgā kultūras darbinieka vārdā.

Ed. Smiļģa ielas 9. nams atrodas blakus Uzvaras parkam, vienādā attālumā starp Vanšu un Akmens tiltiem, netālu esošajam  Āgenskalna līcim ar Zunda kanālu un Daugavu. Sabiedriskā transporta (tramvajs, autobuss) pietura atrodas uz Slokas ielas pāris minūšu gājiena attālumā. Tāpat dažu minūšu gājiena attālumā ir gan veikali, gan kafejnīcas.